O mnie

Ta strona to ja – Magdalena Dziedzic. Urodzona jesienią 1985 roku krakowianka. Obecnie mieszkam w Bristolu, a staram się bywać, gdzie tylko mi się uda.

Kierunek studiów wybrałam już w podstawówce. Z powodu „słabej kreski” nie zostałam architektką, a z uwagi na ogromną niechęć do nauki biologii nie zdecydowałam się na studia medyczne. Z pełną świadomością wybrałam więc socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, co chcąc nie chcąc w pewien sposób mnie ukształtowało.

Jestem tu, by podzielić się z Wami tym, co kocham – światem widzianym przez wizjer aparatu. Z ciekawości i chęci poznania wszystkiego, co mnie otacza, zaczęłam swoje podróże (te bardzo malutkie i te nieco większe), podczas których z czasem zaczął mi towarzyszyć aparat, a fotografia sama w sobie stała się moją ogromną pasją.

Swoje umiejętności doskonaliłam, ucząc się od kolegów i wykładowców w Szkole Kreatywnej Fotografii oraz w Akademii Fotografii w Krakowie.

Jestem również absolwentką Laboratorium Reportażu na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. To nie tylko studia podyplomowe, a przede wszystkim miejsce spotkań oraz wymiany doświadczeń i poglądów (bardzo różnych).

Uzależnienie, do którego przyznaję się bez wstydu, to kompulsywne kupowanie książek i ciągła walka z czasem, by je wszystkie przeczytać. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, najlepiej się czuję, oglądając filmy w małych kinach, a relaksuję się, oglądając wystawy sztuki współczesnej.