O mnie

Moje zdjęcie Magdalena Dziedzic

Magdalena Dziedzic. Urodzona jesienią 1985 roku krakowianka. Wykształcenie wyższe ogólne – socjolożka. W ciągłym ruchu ciesząca
się chwilą.

Z ciekawości i chęci poznania wszystkiego, co mnie otacza, zaczęłam swoje podróże (te bardzo malutkie i te nieco większe). Zobaczyłam jak łatwo i niedrogo można zwiedzać Świat. Jeśli Ty masz jeszcze wątpliwości, chętnie Cię przekonam.

Z czasem zaczął mi towarzyszyć aparat, a fotografia sama w sobie stała się moją ogromną pasją. Swoje umiejętności doskonaliłam, ucząc się od kolegów i wykładowców w Szkole Kreatywnej Fotografii oraz w Akademii Fotografii w Krakowie.

Poza fotografią krajobrazową zajmuję się gównie szeroko pojętym portretem i z przyjemnością sfotografuję również Ciebie. Napisz
i umów się na sesję.

Bardzo bliski mi jest również reportaż, który poniekąd łączy portret
z krajobrazem pokazując człowieka w jego naturalnym środowisku. Jestem również absolwentką Laboratorium Reportażu na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. To nie tylko studia podyplomowe, a przede wszystkim miejsce spotkań oraz wymiany doświadczeń i poglądów (bardzo różnych).